TERMINARZ SPOTKAŃ:   20.05, sobota, godz. 17:00, DOM POLSKI, NAVAN

Przymierze Miłosierdzia jest stowarzyszeniem założonym w 2000 roku z przez dwóch księży z Włoch – ks. Henrique Porcu i ks. Antonello Cadeddu oraz misjonarkę Marię Paolę. Jego statut został przyjęty przez Kardynała Don Claudio Hummes w sierniu 2005. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Sao Paulo w Brazylii, a wspólnoty i grupy Przymierza Miłosierdzia są obecne w 40 miastach w Brazylii, a także od niedawna w Portugalii, we Włoszech, we Francji, Belgii i w Polsce. Miasta w Polsce gdzie jest wspólnota - Szczecin, Kraków, Warszawa, Buk, Poznań, Czarnków, Wolsztyn, Toruń.

baner dod str glowna

Zapraszamy na kolejny Dzień Rodziny, prowadzącym będzie ks. Rafał Pabich (duszpasterz, psycholog). Temat dnia ,,Effatha" - ,,Otwórz się". Spotkanie odbędzie się w Domu Polskim, w Navan. Prosimy o zgłoszenia rodzin i indywidualne. Koszty to 25 Euro od rodziny i 15 Euro od osoby (jeśli ktoś będzie sam). Cena obejmuje obiad. Młodzież i dzieci będą mieć własne spotkania. Zapraszamy wszystkich! Wykaz konferencji niebawem!

PLAN DNIA:

9:30-10:00 zjazd i zawiązanie wspólnoty

10:00 - 10:45 I KONFERENCJA

10:45-11:15 przerwa

11:15-12:00 II KONFERENCJA

12:00-12:15 przerwa

12:15-13:00 III KONFERENCJA

13:00-14:30 obiad

14:30-16:30 sakrament pokuty

17:00-18:00 EUCHARYSTIA

Chwała Panu za niedzielne spotkanie. Obdarowywał bardzo hojnie. Dziękujemy za przybycie i wspólne uwielbienie Tego Który Jest, Tego Który przychodzi. Przed nami rekolekcje z o. Rafałem Pabichem, zapraszajcie wszystkich, których macie w sercu. Powyżej zdjęcie niektórych uczestników niedzielnego wylania darów.

Zmierzamy ku końcowi I Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym. Trwajmy w uwielbieniu, adorujmy razem Pana, by nasze serca pełniej otworzyły się na to, co dla nas przygotował. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie, które odbędzie się o 15:30 w w kaplicy St Ann's. Treści seminaryjne, indywidualna i wspólna modlitwa przygotowują nas na wylanie darów Ducha św.  (13.11.2016, godz. 9:30! St Ann's Chapel). Nie chcemy ograniczać Pana Boga, ZAPROSZENIE OTWARTE - kierowane do wszystkich, nie tylko dla seminarzystów. Modlitwa wstawiennicza będzie prowadzona przez doświadczonych charyzmatyków z Polski. Wszystkich pragnących rozpoznać i służyć obdarowaniem od Pana serdecznie zapraszamy! Effatha - Otwórz się na to, kim Ciebie stworzyłem. Otwórz się na to, do czego Ciebie stworzyłem.

baner wewn

Hbr 13,8. Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki.

Pan mówi: Otwórz się! na to Kim Ciebie stworzyłem. Otwórz się! na to, do czego Ciebie stworzyłem.

Jeśli chcesz, tak jak my, poznawać swą tożsamość w Bogu i rozpoznać do czego w życiu powołuje, przyjdź! Spotkanie wspólnoty Effatha odbędzie się w najbliższą niedzielę 25.09. Po Mszy Św. (17: 00) udamy się do kaplicy St. Mary’s Church. Będziemy wspólnie wielbić Pana i dzielić się tym, co już dokonał podczas trwania I i II Tygodnia Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym. W poniedziałek rozpoczniemy III tydzień Seminarium pt.“ Z grzechu do wolności”. Chrystus pragnie wyswobodzić nas ku wolności, abyśmy żyli w pełni. Jeśli zapragnąłeś obfitości życia, wejdź w osobistą relację z Panem i otwórz się na Jego zbawczą Moc. Tylko w Nim, to co umarłe, ożywa i nabiera pełni. Dołącz do eksternistycznych rekolekcji, które przeżywamy. Jedyne co należy ofiarować Bogu to czas i chęci - On dokona reszty!

«Effatha» to znaczy otwórz się! (Mk 7,31-37)

Przyprowadzili Mu głuchoniemego i prosili Go, żeby położył na niego rękę. On wziął go na bok, osobno od tłumu, włożył palce w jego uszy i śliną dotknął mu języka; a spojrzawszy w niebo, westchnął i rzekł do niego: Effatha, to znaczy: Otwórz się!

Jedno słowo, otworzyło głuchoniemego na świat. Wyzwoliło do przeżywania w pełni relacji z Bogiem i innymi.Wewnętrznie głuchy i niemy z powodu grzechu, teraz był w stanie usłyszeć głos Boga, głos Miłości. Cud uzdrowienia głuchoniemego dokonuje się na osobności, nie wśród tłumu. To nasze uzdrawiające spotkanie z Jezusem, może również się dokonać w ciszy naszego serca. Jezus każdego z nas traktuje indywidualnie, nad każdym z nas się pochyla i pragnie otwierać na Boże dary, na Jego zbawcze Słowo. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego przeżywania seminarium odnowy Życia w Duchu Świętym. Wszystkich, którzy pragną otworzyć się na Boże dary, na Jego głos, którzy pragną przemiany życia.Wprowadzające spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 września, o godz. 17.30 w Domu Polskim.Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Effatha”.