NASI GOŚCIE

Ks. Jarosław Kamiński – nasz Gość jako pierwszy poprowadził Dzień Rodziny. Ksiądz jest kapłanem diecezji płockiej. Doktorat napisał i obronił na KUL-u z zakresu nauk o rodzinie. Jest pracownikiem płockiej kurii.

Ks. Andrzej Rojewski – Ksiądz Profesor prowadził rekolekcje wielkopostne oraz posługiwał kilkukrotnie podczas świąt. Kapłan diecezji płockiej, profesor WSD w Płocku, doktor liturgiki.

Ks. Andrzej  Janicki – nasz Gość poprowadził spotkania z związkami niesakramentalnymi. Prawnik, pracuje w Sądzie Biskupim w Płocku. Ksiądz Andrzej również już kilka razy wspierał nas posługą w czasie świąt Wielkanocnych.

Ks. Sławek Detmer – kapłan diecezji płockiej, wikariusz i katecheta w Pomiechówku. Prowadził rekolekcje wielkopostne.

Ks. Paweł Sprusiński – kapłan diecezji płockiej od sześciu lat misjonarz pracujący w Ikitos w Peru. Prowadził dzień rodziny.

Ks. Krzysztof Dobudzki – kapłan diecezji płockiej, wikariusz i katecheta. Prowadził wielkopostne rekolekcje.

Ks. Wojtek Porada – salwatorianin pracujący od kilku lat w Albanii. Prowadził rekolekcje.

Ks. Rafał Krawczyk – kapłan diecezji płockiej, misjonarz w Rosji. Dziś kapelan Ormian w Polsce. Prowadził rekolekcje adwentowe.

Ks. Michał Woja – kapłan diecezji płockiej. Prawnik Sądu Biskupiego w Płocku. Posługa duszpasterska w Boże narodzenie.

Ks. Rafał Pabich – kapłan diecezji płockiej. Terapeuta, psycholog, duszpasterz i katecheta. Prowadził rekolekcje wielkopostne.

Pan Marek Piotrowskipolski kickbokser i bokser, wielokrotny zawodowy mistrz świata w kick-boxingu. Pan Marek poprowadził spotkanie z Polakami na kanwie filmu „Wstań i walcz”.

Pan Jan Budziaszek – muzyk, perkusista, członek zespołu Skaldowie i wielu innych. Organizator corocznego koncertu „Jednego serca Jednego ducha” w Rzeszowie. Autor wielu książek o tematyce religijnej. Pan Jan prowadził u nas warsztaty muzyczne dla naszych muzyków.

Pan Jan Pospieszalskimuzyk, aranżer i kompozytor, dziennikarz, publicysta, autor programów radiowych i telewizyjnych. Pan Jan prowadził u nas spotkania o tematyce patriotycznej oraz był gospodarzem Majówki w 2013.

Państwo Tomasz i Małgorzata Terlikowscy -  Tomasz: ojciec pięciorga dzieci, dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl i Telewizji Republika. Małgorzata: matka pięciorga dzieci, dziennikarka. Pan Tomasz prowadził autorskie spotkanie. Państwo wraz z dziećmi prowadzili Dzień Rodziny 2015.

Zespół „Pokolenie JP II” - Zespół po śmierci Papieża przyjął nazwę "Pokolenie JP II", i rozpoczął regularną działalność. Opiekunem zespołu, autorem utworów jest nauczyciel LO mgr Mieczysław Zagórowski, zaś opiekunem duchowym Ks. Henryk Homoncik. Główną inspiracją tej działalności jest osoba Jana Pawła II, jego życie, przesłania dla świata, a szczególnie dla młodzieży. Zespół był gościem na Majówce w 2010.

Zespół „Moja Rodzina” – rodzinny zespół muzyki chrześcijańskiej pochodzący z Glinojecka (północne mazowsze), diecezja płocka. Moja Rodzina byłą gospodarzami naszej Majówki w 2014 roku.